SERVOTRON®

KOLEJNY KROK EWOLUCYJNY W TECHNOLOGII POMP: ENERGOOSZCZĘDNE, WYSOCE WYDAJNE I PROFESJONALNE.

SERVOTRON® dostępny jest w klasach mocy 37 kW i 45 kW. Ciśnienie robocze 4.000 bar jest od lat uznawane za optymalne w sektorze profesjonalnego cięcia strumieniem wody.

TÜV Austria potwierdził, że SERVOTRON® oszczędza ponad 24% energii w porównaniu z konwencjonalnymi pompami. Dostępny jest z przepływem 3,8 litra na minutę i 4,6 litra na minutę.

pompa servotron - wnętrze

Parametry techniczne

Moc silnika 37 / 45 kW
Ciśnienie operacyjne 4.000 bar
Wydatek wody L/min 3,8 / 4,6 l/min

Produkt Europejski

NOWOCZESNE ENERGOOSZCZĘDNE ROZWIĄZANIE

Ciśnienie wytwarzane jest przez pompę zębatą, precyzyjnie mierzone przez przetwornik ciśnienia HP, sprzężony z serwomotorem o regulowanej częstotliwości.

Stany robocze mierzone są tutaj w przewodzie wysokociśnieniowym i przekazywane do układu sterowania. W ten sposób powstaje obwód sterujący, który reaguje bezpośrednio na wymaganą ilość wody i ciśnienie wody. Silnik może być przyspieszony do 2700 obrotów na minutę w ciągu 60 milisekund. Jeśli głowica tnąca jest zamknięta, silnik zatrzymuje się i nie zużywa energii. Metoda pracy SERVOTRON® charakteryzuje się znacznie wyższym współczynnikiem efektywności cieplnej. Zobacz prezentację do pobrania.

Korzyści

Chłodnica oleju/powietrza

SERVOTRON® wyposażony jest seryjnie w chłodnicę oleju/powietrza co nie tylko oszczędza pieniądze, lecz także chroni środowisko. Chłodnica jest zamontowana wewnątrz miski olejowej, co jest nie tylko warunkiem koniecznym do uzyskania znaku CE, ale także chroni środowisko w przypadku wycieku.

Łatwość serwisowania

Wygodne sterowanie pompą zapewnia łatwość obsługi. Czujniki temperatury sygnalizują zbliżające się prace konserwacyjne na zaworach. Zawór bezpieczeństwa i wzmacniacz wysokiego ciśnienia są zamontowane na wysokości roboczej. Trwały zbiornik oleju wykonany jest z aluminium co zapobiega powstawaniu rdzy.

Akumulator Ciśnienia

Akumulator ciśnienia o dużej objętości 2,49 litra ogranicza znacznie wahania ciśnienia do minimum 140 barów i zapewnia w ten sposób dobrą jakość cięcia oraz niewielkie zużycie rur i elementów wysokociśnieniowych.

Odporność na uszkodzenia

Dwa zespoły filtrów zatrzymują ciała obce przed wzmacniaczem wysokociśnieniowym i zapobiegają uszkodzeniom.

Niezawodne Serce Pompy

Wysokociśnieniowy wzmacniacz SERVOTRON® umożliwia konserwację zaworów zwrotnych z zewnątrz, bez konieczności ich demontażu.

Sterowanie Servotronem

Zostańmy w kontakcie

Oddział w Polsce

Email
info@waterjetparts.pl

Telefon
+48 535 218 426

Adres
Ul. Wosia Budzysza 7
80-612 Gdańsk

Below you will find the CSS for disabling animations on tablet/mobile, enable animation delay on desktop, IE fixes