Waterjet Parts

WATERJET PARTS

Slide 1
WaterCut

Seria WaterCut oferuje wysoce precyzyjne i niezawodne maszyny do cięcia wodą.Dużym atutem jest możliwość doposażenia maszyny maksymalnie w cztery głowice tnące na jednej osi Z w celu zwiększenia możliwości produkcyjnych.

Slide 1
MSF Cut

Laserowa wycinarka światłowodowa MSF Cut oferuje dobry stosunek ceny do wydajności, zachowując przy tym dynamikę charakterystyczną dla serii maszyn laserowych MSF firmy MicroStep. Przekonuje ona wysoką dokładnością cięcia przy dużych prędkościach cięcia, jak również niskimi kosztami eksploatacji i konserwacji.

Slide 1
MSF Compact

MSF Compact jest potężną, ale ekonomiczną maszyną do cięcia laserem światłowodowym, która nie pogarsza żadnej z dynamicznych właściwości linii MSF. Maszyna została zaprojektowana do produkcji wysoce precyzyjnych części z dużą prędkością cięcia przy zaskakująco niskich kosztach eksploatacji.

Slide 1
Częśći do maszyn

Szukasz wiarygodnego dostawcy części do swojej maszyny? Dobrze trafiłeś! Dostarczamy części najlepszej jakości do każdej maszyny, w najlepszych cenach. Nie czekaj! Zadzwoń już dziś!

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow